Fraud Blocker
לוגו צמח החיים מקבוצת ליקוטבע

צמח החיים

נעים להכיר!

מה קורה כאשר רפואה קונבנציונלית פוגשת את הקסם של הטבע? מה קורה כאשר מחברים בין מחקרים פורצי דרך ובין העלאת המודעות לתהליכים הפיזיולוגיים הלא תמיד ברורים שמתרחשים אצלנו בגוף? התשובה היא “צמח החיים”. 

אנחנו מביאים עד אליכם מבחר שירותים ואת תוספי התזונה היעילים ביותר לאיזון הגוף ולשיפור ההתמודדות עם השלכות חמצון הכולסטרול בגוף. מעל לעשור אנחנו פועלים ומסייעים לעשרות אלפי אנשים בארץ ובעולם, באמצעות תוספי תזונה ובראשם ליקוריץ מקורי, המעשירים את הגוף בנוגדי חמצון – הכוח הלוחם נגד חמצון הכולסטרול וסתימת עורקים.

בשנים האחרונות אנו מציעים בשיתוף עם המרכז לרפואת הרמב”ם שירותי בדיקות אולטרסאונד לבדיקת עובי דופן עורקי הצוואר, תהליכי ליווי תזונתי ייעוץ ומידע רב שאנו מנגישים לציבור בנושאי בריאות ואיכות חיים.

לוגו צמח החיים

התחלנו מלשבור מיתוסים

האם יש בכלל דבר כזה כולסטרול רע? איך הוא הופך לכזה?
ומה יכול להילחם בכך?
אלו היו השאלות שכיוונו אותנו למצוא ולפתח את תוספי התזונה ליקוריץ’ המקורי, שום מותסס, מורינגה ונוספים, הנמצאים היום בבתים רבים כל כך בישראל ובעולם. 

הבנו, בזכות מחקרים פורצי דרך שנעשו בבית החולים רמב”ם ובטכניון בחיפה, כי הכולסטרול לבדו אינו רע. הוא מכונת החיים שלנו. רק כאשר מתקיים תהליך פיזיולוגי, תוצר של תזונה לקויה ואורח החיים המודרני השואב, בו רמות הסוכר עולות והגלוקוז עוטף את תאי הכולסטרול, נוצרת סכנה.

מחקרים אלו הראו שאז מגיעים הרדיקלים החופשיים, תוקפים את תאי הכולסטרול וגורמים להם להתחמצן. החמצון הזה הוא מה שגורם בסופו של דבר לשקיעת הכולסטרול לתוך דפנות העורקים ולהיצרות העורק. 

ומה מכאן? מחלות לב, כלי דם, טרשת עורקים ואפילו שבץ מוחי. 

אודות

כאן אנחנו נפגשים

אני איציק רנד, הרוח החיה מאחורי “צמח החיים”. במהלך יותר מעשור פגשתי עשרות אלפי אנשים שנעזרו בליקוריץ המקורי ובתוספי התזונה הנוספים אותם אנחנו משווקים ומספקים. 

הרומן הפרטי שלי עם הליקוריץ המקורי החל לפני שנים, כאשר נחשפתי לראשונה למוצר. הייתי אדם בריא וללא בעיות מיוחדות, אך כמו כולנו – חי בתוך אורח החיים המודרני, המלא בסטרס, החושף אותנו גם לרעלים, זיהום אוויר ותזונה מתועשת. נחשפתי למוצר, התנסיתי בו והופתעתי מתחושת החיות שליוותה אותי. התלהבתי מהאנרגיות והערנות המחודשות והתחלתי לחקור ולהתעמק יותר יתרונות השימוש בליקוריץ המקורי. 

במהלך השנים התעדכנתי במחקרים פורצי דרך שהתנהלו בנושא, למדתי על כולסטרול והבנתי עד כמה חשוב לנפץ את המיתוס סביבו ולהבין את התהליכים המובילים לחמצון הכולסטרול והפיכתו למה שאנחנו קוראים “כולסטרול רע”. 

בחנתי לעומק את השפעת תוספי התזונה וגיליתי מסיפורים אישיים של לקוחות רבים כיצד הליקוריץ המקורי משפר את חייהם של רבים שהשתעבדו והתייאשו מנטילת תרופות. אלו אנשים שסבלו במשך שנים מסכרת, לחץ דם גבוה, שומנים בדם וטרשת עורקים. 

הבנתי עד כמה חשוב להעלות את המודעות לא רק ליכולותיהם של תוספי התזונה הכוללים את הליקוריץ המקורי ולאחר מכן גם השום השחור המותסס, מורינגה ותוספים נוספים, אלא גם לתהליכי האבחון של מצב העורקים ולעובדה כי ניתן לבחון את יתרונות המוצר באמצעות בדיקה שונה מזו הנהוגה היום לבדיקת מצב העורקים. 

העשייה סביב הנושא ממלאת את חיי ואת חיי הצוות המקצועי המקיף אותי ב”צמח החיים” במשמעות רבה. היומיום שלנו מורכב מסיוע לאנשים ברגעים השבריריים של חייהם, בהם הגוף מרגיש בוגד והם מבקשים למצוא פתרונות חדשים ולשפר את בריאותם. אין דבר שמרגש אותנו יותר מלסייע לאנשים אלו להחלים ולשמוע אותם אסירי תודה. 

ב 2018 נוצר שיתוף פעולה בין צמח החיים ובין ד”ר גיל יוסף שחר MD ראש המרכז לרפואת הרמב”ם, בשיווק תוסף הליקוריץ הייחודי שלנו עליו הוא ממליץ בחום עד היום.

בהמשך לקראת 2020,  חברנו להרבליסט עדו קרן שפיתח מוצרים נוספים לטיפול בשתי תופעות קשורות- בעיות כבד וסוכר לא מאוזן. שתי התופעות שנמצא כי קשורות במקרים רבים לתופעה המקורית ממנה יצאנו לדרך ולקוחות רבים שלנו מתמודדים עם אחת או שתיהן גם כן.

אודות

לכן חשוב היה לנו להוסיף גם את התוספים הייעודיים הנוספים ללקוחות ולאפשר להגדיל ולייעל את ההשפעה של הליקוריץ על המערכות בגוף ולאפשר לו לפעול בצורה טובה ומהירה יותר.

בהמשך, ב- 2021 התרחב שיתוף הפעולה התרחב עם הצעת בדיקות האולטרסאונד  CIMT המאפשרת ללקוחות לקבל נתונים ב 85% על מצב העורקים בגופם וכך יחד עם ייעוץ ממוקד אישי עם בדיקות דם ושיחה לאחר תוצאות הבדיקה, ניתן ללוות כל לקוח/ה, לסיבות להיווצרות המצב ולקבלת דרכים להתמודדות עמו.

לקוחות רבים שלנו שנבדקו כבר בבדיקה וחזרו עליה בהמשך להמלצות , שימוש בתוספים וקבלת ההמלצות שלנו, שילוב של ייעוץ תזונתי ופעילות גופנית נבדקו כעבור תקופה שוב וראו שינוי חיובי בתוצאות הבדיקות.

בעקבות זאת, בתחילת 2023,  החלטנו להגדיל את היצע הבדיקות ושדרגנו את מכשיר האולטרסאונד למכשיר מתקדם מאוד ומשוכלל שמשפר גם את בדיקת ה CIMT וגם מאפשר כעת לאבחן באמצעותו גם כבד שומני.

במקביל להליך הבדיקות, בהמשך לתהליך התחרות הגדול על תוסף הליקוריץ’ חברנו במסגרת הסכם שותפות לאחת החברות המתחרות ויחד התמזגנו לחברה חדשה הנושאת את השם ליקוטבע בע”מ.

תחת המותג החדש ValeoPro המשווק 19 תוספי תזונה ייחודיים כשבראשם ליקוטבע- תוסף הליקוריץ הייחודי המקורי אותו הבאנו לפני 16 שנה. ושלל מוצרים טבעיים נוספים המבוססים על צמחי מרפא איכותיים שפעולתם נחקרה והוכחה כיעילה במחקרים קליניים.

בעקבות המיזוג פעולת מכירת התוספים והשירותים של המותג ValeoPro עברה תחת חברת ליקוטבע בע”מ בעוד הבדיקות הייחודיות נשארו תחת חברת צמח החיים בע”מ.

יחד עם כל השותפים הוותיקים והחדשים שלנו לדרך וצוות מסור ונאמן אנחנו פועלים לשרת אלפי לקוחות מרוצים העושים שימוש בתוספים הייחודיים וכולנו, אסירי תודה ונטועי שליחות בעשייה שלנו וממשיכים להעלות את המודעות דרך מידע ותוכן המבוסס על מחקרים, לשתף אותו באתר בשפע ולספק את הבדיקות, תוספי התזונה והליווי האישי לאלפי לקוחות מרוצים.

צוות צמח החיים

יש לך שאלות?

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 04-9014848
או באמצעות הטופס ונשמח לסייע