ליקוריץ
קפסולות צמח החיים
גלוקוטבע

ריכוז ייחודי של חמישה צמחי מרפא מוכחים מחקרית כמסייעים לאיזון רמות הסוכר, להפחתת החשק למתוק ובעלי תכונות מיטיבות נוספות רבות.

כל אחד מהצמחים המרכיבים את גלוקטבע הוא צמח ידוע ומוכר ברפואת צמחי מרפא מודרניים ומסורתיים בכל הקשור לאיזון רמות סוכר בדם, כל הצמחים מאושרים לשימוש ועומדים בתקן המחמיר ביותר של משרד הבריאות.

רמת סוכר גבוהה בדם היא תסמין למחלת הסוכרת. סוכרת היא מחלה קשה הגורמת לפגיעה קשה באיכות החיים ואף למוות, עם זאת, עוד לפני שאובחנה סוכרת, רמות הסוכר הגבוהות בדם גורמות נזק רב ומעלות את הסיכון של מחלות רבות.
סוכר גבוה בדם מעלה את הסיכון למספר סוגי סרטן, יחד עם העובדה שהוא הופך את הגידולים ליותר עמידים לטיפולים אונקולוגיים.

בנוסף, סוכר גבוה בדם מגביר את החמצון בדם, גורם נזק בכל הרמות: חמצון ופגיעה בכדוריות הדם האדומות, נזק למערכת החיסון, פגיעה בכולסטרול והגדלת המשקעים, נזק לדופן כלי הדם. מצב טרום סוכרתית מעלה את הסיכון למחלות לב וכלי דם, השמנת יתר, בעיות הורמונאליות אצל נשים, קשיים בתפקוד המיני אצל גברים, תחושת ראייה לקויה ודמנציה בגיל מבוגר.

צמחי המרפא שבגלוקטבע נועדו לעזור להוריד את רמת הסוכר בדם, אך יכולים גם לסייע במניעת סיבוכים עקב רמות סוכר גבוהות.
לצמחים אלה השפעה מורכבת על מגוון מערכות.

תמצית עלי ארטישוק מכילה ריכוז גבוה של נוגדי חמצון המסייעת להפחתת רמת הסוכר בדם , ניקוי הכבד ותיקון תאי כבד פגומים, תמיכה במערכת העיכול, ריכוז גבוה של נוגדי חמצון, הפחתת כולסטרול וטריגליצרידים.
תמצית עלה זית מסייעת להורדת הסוכר בדם, כולסטרול וטריגליצרידים, העלאת כולסטרול טוב, תמיכה במערכת העיכול וחיסון, השפעה נוגדת חמצון על כלי הדם.
חילבה מסייע להפחתת רמת הסוכר בדם והשבת תאי הלבלב, הגברת הרגישות של התאים לאינסולין, הפחתת ספיגת הסוכרים והכולסטרול בדרכי העיכול, הפחתת הכולסטרול והליפידים בדם, תמיכה הורמונאלית, תמיכה במערכת העיכול ותנועות מעיים תקינות, האכלת חיידקי מעיים ידידותיים.
פטריית ריישי הפחתת רמת הסוכר בדם, הפחתת כולסטרול ושומנים, הגנה על הכבד, חיזוק מערכת החיסון, הפחתת אלרגיות, חיזוק מערכת העיכול והנשימה, שיפור יכולת הגוף להסתגל ולעמוד בסטרס, השפעה נגד סרטן על מגוון רחב של סרטן.
תמצית קינמון מכילה נוגדי חמצון רבים הפועלים להורדה של רמת הסוכר בדם ולשפר את ספיגתם של צמחים אחרים, מחזקת את מערכת העיכול, מפחיתה גזים, משפרת את זרימת הדם ההיקפית, מכילה נוגדי חמצון רבים.

על פי הפילוסופיה של הרפואה הסינית שילוב צמחי מרפא זה נועד לשפר את היכולת להפיק אנרגיה ממזון, לחזק את הגנות הגוף, שומר על מהות החיים ויוצר תנועה זורמת בין האיברים בגוף. מנקודת מבט אנרגטית, הנוסחה משלבת איזון בין צמחים לחים לצמחים יבשים ובין צמחים קרים לצמחים חמים, מה שהופך אותה למאוזנת ביותר. הפורמולה מורכבת מתמציות צמחים מרוכזות מאוד. לכל צמח תמצית ספציפית המתאימה לו ונמצא יעיל ביותר במחקרים. תמציות מרוכזות אלו מאפשרות להשיג תוצאות טובות אפילו במינון נמוך מאוד

גלוקטבע מומלץ לאנשים שמדידות הסוכר שלהם גבוהות מהנורמה, או לאנשים שלכל מדידה יש החמרה קלה אך הם עדיין בגדר הנורמה. התמצית מתאימה גם כאשר ערכי בדיקת A1C הם גבוהים או גבוליים. הפורמולה אינה מתנגשת עם מרבית התרופות להורדת הסוכר.
התמצית אינה מחליפה אורח חיים בריא – תזונה מלאה ופעילות גופנית תואמת.

הבקבוק מכיל 120 כמוסות | כל כמוסה מכילה 800 מ"ג.

המלצות שימוש:
למניעת סוכרת: קפסולה 1 ביום.
לטיפול בסוכרת: 3-6 קפסולות ביום.
כמוסה אחת נוטלים על הבוקר על קיבה ריקה 10 דקות לפני האוכל.
2 כמוסות נוטלים בוקר וערב 10 דקות לפני האוכל.
3 כמוסות בוקר, צהריים וערב 10 דקות לפני האוכל.
6 כמוסות מחלקים לפי 2 בוקר, 2 צהריים 2 ערב 10 דקות לפני כל ארוחה.

צמח החיים

הגלוקוטבע מומלץ מאוד לשימוש יחד עם מיצוי שורש הליקוריץ לטיפול מושלם.
צרו אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים על תהליך הטיפול.

גלוקוטבע הוראות נטילה
לוגו צמח החיים

מטרת משלב הצמחים בתוסף היא הורדת סוכר בדם:
הפחתת נזקי הסוכר
‌ הפחתת תהליכים דלקתיים
שיקום מערכות הגוף – כגון כבד, כלי דם ומערכת חיסון

מינון

התהליך הסוכרתי הינו תהליך שכבר בתחילתו הוא במגמת הדרדרות לכן, מומלץ להתחיל במינון גבוה ובהתאם לתוצאות לרדת בהדרגה למינון המתאים.
כמו כן, יש לקחת בחשבון את המצב שהוביל להתפתחות ערכי הסוכר הגבוהים: ערכי סוכר גבוהים הינם תוצאה של אורח חיים מסוים. כל טיפול (טבעי או לא) שאינו כולל שינוי אורחות חיים, תוצאותיו במרבית המקרים, יהיו מוגבלות וחלקיות מאד, גם במידה
והערכים בבדיקות הדם ישתפרו, לכן בכל מקרה מומלץ לשלב את הטיפול עם שינוי אורח חיים.

השימוש בצמחי המרפא יעזור להתמיד בשינוי אורח חיים ולזרז את תוצאותיו החיוביות.

גלוקוטבע של צמח החיים

התחלת נטילת התוסף
כמו כל דבר שמכניסים לגוף פעם ראשונה (מזון/ תרופה/ תוסף) מומלץ לעשות זאת בהדרגה תוך הקשבה לגוף.
מומלץ לקחת כמוסה אחת ביום הראשון, למחרת שתיים וכל יום להוסיף עוד כמוסה לסך הכמוסות היומי עד להגעה לכמות הרצויה.
במידה והנך נוטל/ת תרופות, מומלץ להרחיב את משך הדרוג, לקחת ביום הראשון והשני כמוסה אחת ליום, וכך כל יומיים להעלות בכמוסה אחת עד הגעה למינון הרצוי.
מומלץ לעשות זאת תוך ניטור ערכי סוכר באופן יום יומי, במידה והתוצאות משתפרות בצורה דרמתית ומהירה מומלץ לפנות לרופא ולשקול אתו צמצום בכמות התרופות בהתאם לערכים תקינים.

תוך כמה זמן צפויה להיות תוצאה שניתן לראות במדידות?
בסקר שערכנו היו משתתפים שכבר בשבוע הראשון ראו ירידה בערכי סוכר במדידה ביתית, ולעומתם חלק מהמשתתפים לא ראו ירידה משמעותית בערכי הסוכר במדידה ביתית אך לאחר 3 חודשים ראו ירידה משמעותית בערכי ההמוגלובין המסוכרר (בסקר שערכנו המשתתפים הצהירו כי לא עשו שינוי באורח חייהם בזמן הנטילה והמדידות).
פיתוח משלב הצמחים עידו קרן – הרבליסט קליני

מומלץ לסגל שינוי באורח חיים תוך ליווי אישי ומקצועי.

המלצה על גלוקוטבע
המלצה על גלוקוטבע
המלצה על גלוקוטבע

למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא. ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.